O Nás
Základní škola
Mateřská škola
Školní družina
Školní jídelna
Dokumenty školy
Sponzoři
Instituce a servery věnované školství
Fotogalerie základní školy
Fotogalerie školní družiny
Fotogalerie mateřské školy
Projekty
Kontakty
Den bláznivých ponožek
Tweet
Den Země
Velikonoční tvoření - Staré papírny
Beseda se spisovatelkou P. Martiškovou
Bruslení
Zimní radovánky
Univerzita třetího věku
Tříkrálová sbírka
V kostele na Sv. Štěpána
Návštěva Mikuláše‚ čerta a anděla
Oslava Sabinky a Stáníka
Mobilní planetárium
Projektový den Halloween
Běh Tuchořice
Škola v přírodě Blšany
Učíme se v novém altánu
Dětský den Doupov
Den Země
Kouzelník
Prevence - šikana‚ kiberšikana
Divadlo VETŘI
Den šílených účesů
Bruslení
Plavecký výcvik 2022/2023
Tříkrálová sbírka
Podzimní výrobky
Beseda s Tondou Obalem
Koledy v kostele
Zpíváme na obci
Mikuláš
Oslava narozenin Sabinka + Stáník
Ukázková hodina TV s panem Břečkou
Halloween
Přednáška o kyberšikaně
Bezpečný pes
Dentální hygiena
Suit up den - Hrdá škola
Pasování prvňáčků J. W. Procházka
Den bezpečnosti II.
Maraton Měcholupy
K-500
Loučení s páťáky
M.T.U. - Opakování
Lesopark Chomutov
Učíme se venku - Prvouka
M.T.U. - Malý vodohospodář
Ekologický kroužek
Den bláznivých ponožek
Den matek
Prohlídka Agrimy
Rytmická show
Exkurze v Chrámu chmele
Přírodovědné centrum
M.T.U. - Stavitel věží
Učíme se venku - Výtvarná výchova
Zápis budoucích prvňáčků
M.T.Ú. - Stavitel mostů
Plavání Bublina
M.T.U. - Malý projektant
Bruslení
Zimní výrobky
M.T.U. - Malý inženýr
Mikulášská nadílka
8. narozeniny Sabinka a Standík
Návstěva myslivny
Podzimní výrobky 4. a 5. ročník
Jóga s Péťou
M. T. U. - Malý architekt
Hrdá škola - den šílených účesů
Divadlo Krejčík
Projektový den - Krásný dvůr
Halloween
Hrdá škola - Suit up den
Malá technická univerzita
130. výročí školy
Den bezpečnosti
Návštěva sov a dravců
Den zdravé výživy
Den šílených účesů
Zápis do 1.třídy
Pálení čarodějnic
Den Země
Barevný týden
Den učitelů
Let's make a fruit salad
Slavíme Elišky narozeniny
Hrdá škola Harry Potter
Barevný týden
Slavíme Natálky svátek
Rozbalujeme dárečky
Vánoční den
Mikuláš 2020
Slavíme narozeniny - Sabinka a Stáníček
Učíme se venku
Ukliďme Česko 2020
Polytechnika od MAP II
Podmořský svět Praha
Měcholupský maraton
Učíme se venku
Zahradní slavnost LORM
Hudební program p. Macků
Zemědělská beseda
Přednáška o myslivosti
Od semínka ke chlebíčku
Čtení ve školce
Barevný týden + ovoce
Vánoční tvoření a besídka
Tři králové 2020
Svíčkárna Rodas
Divadlo S+H Praha
Divadlo "Škola hrou na druhou"
Beseda se spisovatelkou K. Smolíkovou
Přednaška prevence šikany
Barevný podzim - vycházka
Mateřská školka